Ak Parti Kadın Kollarından Malatya’ya destek

AK Parti Giresun Kadın Kolları yaşanan depremler sonrası ilk günden itibaren depremin yaşandığı illerimizde seferber oldu.

Ak Parti Kadın Kollarından Malatya’ya destek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.03.2023
12
A+
A-

Kadın Kolları Başkanı, AK Parti Giresun Milletvekili Aday Adayı Berrin Aydın yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; “Malesef 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilimizi etkileyen, tüm Türkiye’yi derinden sarsan, asrın felaketi olarak nitelendirilen depremleri yaşadık. Yaşanan depremler sonrası teşkilatlarımız ilk günden itibaren depremin yaşandığı illerimizde seferber oldu” dedi.

Aydın şunlara yer verdi; “Depremden etkilenen vatandaşlarımızı çadırkent ve konteyner kentlerimizde ziyaret ederek onları yalnız bırakmadık. İllerimize gelen depremzedelerimizi de kaldıkları yerlerde ziyaret ederek destek olduk.

Bugün burada 22 Şubat’ta Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımız tarafından başlatılan ve 70 ilimizin de katılımıyla desteklenen “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” kampanyası için toplandık.

Kampanya kapsamında Giresun Kadın Kolları Teşkilatı olarak tüm il, ilçe ve mahalle teşkilat mensuplarımızın da destekleriyle 400 adet koli hazırladık.  Malatya’ya gönderiyoruz.

İlk günden bu yana depremzedelerimizi yalnız bırakmayan ve kampanyamıza destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacak, yaralarımızı birlikte saracağız diye sözlerini tamamladı.”

REKLAM ALANI