Batlama Vadisi milletvekillerini istiyor

Partilerin Batlamalı Milletvekili aday adaylarını bir araya toplayan Batlama Vadisi İlçe Yapma Komitesi, tarihi bir ilke imza attı.

Batlama Vadisi milletvekillerini istiyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.04.2023
63
A+
A-

Batlama Vadisi ilçe yapma komitesi dün akşam iftarda Batlamalı aday adaylarını misafir etti. İlçe Yapma Derneği Başkanı Hakan Cenger Batlamalı adaylara milletvekili listelerinde yer verilmesini istedi.

Yemeğe Eski milletvekili ve Ak parti milletvekili aday adayı sayın Ali Temür, MHP milletvekili aday adayı Ertuğrul Gazi Konal, Gelecek Partisi milletvekili aday adayı Mustafa Başer, Yeniden Refah Partisi milletvekili aday adayı Eşref Bekdemir, Ak parti milletvekili aday adayı Emrah Altıyaprak, Ak parti milletvekili aday adayı Mehmet Başer, Ak parti milletvekili aday adayı Çetin Çakıroğlu ile çok sayıda davetli katıldı..

26 Köyü olan Batlama Vadisi’nin son 80 yılda kamu ödeneklerinden arazi büyüklüğüne göre eşit ödenek alamadığını anlatan Cenger, “Hizmetin yolu siyaset kurumundan geçiyor. Her partide mutlaka bir Batlamalı aday istiyoruz. Bugün burada birbirinden değerli aday adaylarımız var. Listeye giren her adayımıza parti ayrımı yapmadan sahip çıkacağız. Bizim partimiz Batlama Vadisi partisi. Bize listesinde yer veren her partiye önyargısız elimizden geldiğince destek olup Batlamalı milletvekili sayısını artırmaya çalışacağız. Almanya’da depremzedeler yararına  Almanların yaptığı geceye önderlik ettiği için, İyi Parti Giresun milletvekili aday adayı sayın Harun Cici de bizimle olacaktı ama bu yüzden olamadı. Yani Batlama Vadisi’nde tam birliği sağladık. Bu tarihi bir olaydır. İlk defa Batlamalılar tüm siyasetçilerine sahip çıkıyor” şeklinde konuştu.

Cenger, ”Batlamalılar tek yumruk olursa hedeflerine ulaşır” dedi.

REKLAM ALANI