CHP Espiye İlçe Başkanı Bodur, yardımlar için teşekkür etti

CHP Espiye ilçe başkanlığı tarafından deprem bölgesindeki zor durumda olan vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyasında toplanan malzemeler üyeler ve gönüllü vatandaşlar ile birlikte tırlara yüklenerek deprem bölgelerine gönderildi bildirildi.

CHP Espiye İlçe Başkanı Bodur, yardımlar için teşekkür etti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.02.2023
20
A+
A-

CHP Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur,  ’’Gücümüzün yettiği kadar halkımızın desteği ve güveniyle yardım tırlarımızı deprem bölgelerine gönderdik. Biz iktidar değiliz, belediye bizde değil halkımız bize güvenmiştir. Çalışmalarımız boyunca bizlerle birlikte olan koşturup yardımların ulaşmasını sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Bu felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diler, yakınlarına baş sağlığı dileriz. Yaralılara acil şifalar diliyoruz. Orada zor şartlarda görev yapan ekiplere ve gönüllülere Allah güç versin’’ ifadelerini kullandı.

ESPİY’YE GELEN DEPREMZEDELERE YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK.

CHP Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur, Hafta başı itibarı ile elimizdeki imkanlar dahilinde bundan sonraki çalışmamız ilçemize gelen depremzedelerin ihtiyaçlarını eksikliklerini gidermek için ve yaralarını sarmak için Espiye’de bulunan devletimizin ve iktidarın temsilcilerine bildirmek olacaktır. Bunları yaparken devletimizin temsilcileriyle iş birliği içinde olacağız. İlçemize gelen depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için koordineli bir şekilde çalışarak çözümler üretiyoruz. İlçemize gelen depremzedelerimiz, her türlü ihtiyaç halinde ilçe örgütümüz ile iletişime geçebilir. Asla yalnız değilsiniz. Gün birlik günü. Gün her zamankinden daha çok kenetlenme zamanı!” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI