Ekiplerimiz Adıyaman’da temizlik çalışması yürütüyor

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından bölgeye çok sayıda personel, araç ve ekipman gönderen Giresun Belediyesi Adıyaman’da temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

Ekiplerimiz Adıyaman’da temizlik çalışması yürütüyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.03.2023
77
A+
A-

Depremin ilk gününden itibaren bölgeye tüm imkanları ile çıkarma yapan Giresun Belediyesi, Adıyaman sokaklarında temizlik ve dezenfekte çalışmaları yürütüyor.

4 personel ve 1 temizlik aracıyla bölgede çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri, sorumluluk alanında biriken çöpleri kaldırıyor, cadde ve sokakları temizliyor.

Aynı zamanda geçici barınma alanlarında temizlik çalışması yürüten ekipler, böylece bölgedeki depremzedeler ve onlara yardım eden ekiplere hijyen anlamında önemli ölçüde destek vermiş oluyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, depremin ilk gününden itibaren tüm imkanlarıyla birlikte deprem bölgesinde olduklarını anımsatarak: “Şu anda ise ekiplerimiz Adıyaman’da temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Personel arkadaşlarımızla sürekli olarak irtibat halindeyiz. Gerektiğinde afet bölgelerimizde her zaman üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya hazırız. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Asrın afetinde bir kez daha hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diliyorum.” dedi.

REKLAM ALANI