Espiye vekilini istiyor

Espiye halkı, AK Parti Giresun Milletvekili aday adayı olan Halil İbrahim Önal’ı vekil olarak görmek istiyor.

Espiye vekilini istiyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.03.2023
76
A+
A-

26.000 nüfusu olan Giresun’un en büyük ikinci ilçesi olan Espiye ilçe halkı Milletvekili aday adayı olan Halil İbrahim Önal’a tam destek veriyor. İlçe halkı; Yağlıdere ve Güce ilçeleri ile Soğukpınar beldesinin pazarı konumunda olan Espiye’nin; çevresinde bulunan diğer 2 ilçe ve 1 beldenin nüfusu göze alındığında 50.000 nüfuslu bir potansiyele sahip, yapılaşmanın çok hızlı olduğu gelişime açık olan Espiye ilçesinin, yakın zamanda çevresindeki ilçe belediye başkanlarının da destek verdiği uygulamaya açılan Organize Sanayi Bölgesi projesi ile yakın zamanda nüfus yoğunluğunun 70.000 bin seviyelerine çıkması bekleniyor.

Espiye halkı ve çevre ilçelerden de büyük destek gören, Doğu bölgesinin adaylarından olarak görülen Milletvekili aday adayı olan Halil İbrahim Önal’ı vekil olarak görmek istiyor.

Espiye halkı, 66 yıldır vekil çıkarmayan ilçemizin vekile ihtiyacı olduğunu belirterek, doğu bölgesinin bugün ve geleceğin en güçlü ilçesi olduğu göz ardı edilmemesi gerektiğini ifade ettiler.

AK Parti Giresun Milletvekili aday adayı olan Halil İbrahim Önal ise, milletvekili aday adaylığı sürecinde kendilerine destek veren başta AK Parti Espiye ilçe teşkilatı olmak üzere çevre ilçe teşkilatlarına ve vatandaşlara teşekkür etti.

REKLAM ALANI