Fevzi Çakmak Mahallesinden tam destek

Göreve geldiği günden bugüne halkla iç içe olan, halkın sorunlarını birebir dinleyerek, çözümler bulan Giresun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, düzenli olarak mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Fevzi Çakmak Mahallesinden tam destek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.02.2024
89
A+
A-

‘Gönül Belediyeciliği’ ilkesiyle başladığı hizmet yolculuğuna devam eden Belediye Başkanı Şenlikoğlu Fevzi Çakmak Mahallesi’nde (Yeni Mahalle) vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk günden beri vatandaşlardan asla kopmadan belediyecilik hizmetlerini sürdüren Başkan Şenlikoğlu davul zurnalı ve meşalelerle karşılanırken, vatandaşlar Şenlikoğlu’nu adeta bağrına bastı.

Yoğun kalabalık ve sevgi sevgisi selinden dolayı oldukça mutlu olan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Mahalle ziyaretleri kapsamında kıymetli halkımız ile bir araya gelerek, sorunları dinliyor tespit ediyoruz. Şehrimizin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için var gücümüz ile yorulmadan çalışıyoruz. Birçok mahallede çalışmalarımız devam ediyor. Tüm vatandaşlarımızın elini sıkıyor, derdi olanı dinliyor, derdine derman olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız tüm projelerimizi hiçbir zaman günü birlik düşünmedik. Şehrimizin geleceğine yatırım olarak değerlendirdik. Bizleri ilgiyle karşılayan vatandaşlarımıza her zaman yanımızda oldukları ve destekleriyle gücümüze güç kattıkları için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar ise, yapılan hizmetlerden ve her fırsatta kendileri ile bir araya gelmesinden dolayı Başkan Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI