Giresun Belediyesi deprem bölgesinde aralıksız çalışıyor

Asrın felaketi, Kahramanmaraş merkezli depremin yaralarını sarmak için seferber olan Giresun Belediyesi, arama kurtarma ekibinden sonra bölgedeki temizlik çalışmalarına da destek veriyor.

Giresun Belediyesi deprem bölgesinde aralıksız çalışıyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.02.2023
11
A+
A-

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, temizlik kamyonu ve personelleri ile Adıyaman merkezde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Deprem bölgesindeki olumsuzlukları en aza indirmek ve vatandaşların sağlığını korumak amacıyla çevre temizliği çalışmalarına ekipleriyle destek veren Giresun Belediyesi, çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU; “EKİPLERİMİZLE SAHADAYIZ”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, depremin yaşandığı ilk günden itibaren seferber olduklarını söyledi.

Başkan Şenlikoğlu, “Devletimizin tüm kurumlarıyla seferber olduğu deprem bölgesinde ihtiyaçları karşılamak için ilk andan itibaren hızla çalışıyoruz ve deprem bölgesinde üzerimize düşen ne varsa yapmaya gayret gösteriyoruz. Deprem bölgesine gönderdiğimiz temizlik ekiplerimiz, temizlik ve hijyen sorunlarına karşı hızla genel temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bölgedeki vatandaşlarımızın yararlarını sarmak için özveriyle görev yapan ekiplerimize kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI