Görele’de hummalı çalışma

Görele’de devam eden Doğalgaz yatırımının alt ve üst yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda iyileştirme çalışmaları sürüyor.

Görele’de hummalı çalışma
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.02.2023
26
A+
A-

Trafik akışının yoğun olduğu yerlerde iyileştirme çalışmalarına ağırlık veren Belediyemiz ekipleri Kumyalı Mahallesinin ardından çalışmalarına merkez ve Sayfiye Mahallesinin alt kollarında devam ediyor.

Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçemizde bitirilen 22 kilometrelik Doğalgaz çalışmaları nedeniyle doğal olarak yollarımızda bozulmalar meydana gelmiştir. Bozulan yollarımızda iyileştirme çalışmalarına başlamak ve tekrar yollarımıza zarar vermemek adına ilçemizde kar yağışını beklerken ülkemiz çok zorlu bir süreçle karşı karşıya kaldı. Bizde belediye olarak çalışmalarımızı deprem bölgelerimize yoğunlaştırdık. Havaların açmasıyla birlikte özellikle trafik akışının yoğun olduğu yerlerimizde çalışmalarımıza başladık. Program dahilinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Doğalgaz yatırım çalışmaları başlamadan önce özür dileyerek, sağduyulu olmaları konusunda halkımızdan talebimiz olmuştu. Maalesef hemen her şey anında olmuyor. Belediye olarak görevimizin bilincindeyiz. Önemli bir yatırımı da ilçemize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

REKLAM ALANI