Hizmet ve proje üretemeyenler tahammülsüzlük gösteriyor

Ak Partinin projelerini Google’dan indirmişler diyenler kendi beton santrali projesinin görsellerinin bile Özbekistan Taşkent’e ait olduğu gerçeğinden bihaber

Hizmet ve proje üretemeyenler tahammülsüzlük gösteriyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 23.03.2024
18
A+
A-

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ekrem Faruk Civelekoğlu, CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş’ın Giresun’da 31 Mart Seçimlerinden sonra hayata geçirilecek projelerin görselleri hakkında yaptığı açıklamaları, “Öküz altında buzağı aramak” olarak değerlendirdi.

Bektaş’a CHP Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse’nin açıkladığı ve Google’dan indirilen “Beton Santrali Projesi” üzerinden çok net mesajlar yollayan Civelekoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Klasik CHP zihniyeti, halkımız bunlara alıştık artık. Ne yapsak olmuyor, değişmiyorlar. Defalarca uyardık ama ne yazık ki bir adım ilerleme kaydedemediler. Sonuçta rekabet üretimi artırır ama bizde muhalefetin ne hizmette ne de projede rekabet etmek gibi bir derdi de yok düşüncesi de yok. Sadece kısır çekişmeler, ufak hesaplar üzerinden siyaset yapmaya devam ediyorlar. Yazık gerçekten yazık, CHP seçmenine de yazık. Çünkü hizmet ve proje üretemeyen, sadece masa başlarında siyaset yapmaya çalışan bir anlayışa bu kadar tahammül edebilmek için bile büyük sabır gerekir.

Sayın Bektaş, son açıklamasında kendisinin de hayran kaldığı ve kıskandığı projelerimizi sırf eleştirebilmek için “Proje görsellerini Google’dan indirmişler” gibi seviyesi çok düşük ifadeler kullanmış, kendilerinin ise açıkladıkları projeleri oluşturdukları bir mimar ekibine çizdirdikleri kuyruklu yalanını uydurmuştur.

Oysa Bektaş, açıkladıkları beton santrali projesinin görsellerinin bile Özbekistan Taşkent’e ait olduğu gerçeğinden bihaber olduğunu ortaya koymuştur. Bu acı durum aslında Bektaş için önemli bir kazanım sayılabilir. Çünkü, iddia ettiği gibi proje üretmek ve çizmek için oluşturdukları bir mimar ekibi varsa en azından onların kendisini ve bütün kamuoyunu kandırdığını artık öğrenmiş oldu.”

Yaptığı mitingde 2.000 kişiyi toplayamayan beceriksiz ilçe başkanı iftiralarla beceriksizliğini örtmeye çalışıyor.

REKLAM ALANI