İddialar Ahlaksızlık, Yalan ve İftiradır!

İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, CHP Giresun İl Başkanı Gökhan Şenyürek’in kendisi hakkında ortaya attığı iddialara sert tepki gösterdi.

İddialar Ahlaksızlık, Yalan ve İftiradır!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.07.2024
100
A+
A-

Şenyürek, Şahin’in Ankara’da yapılan İl Başkanları Toplantıları ve Murat Kurum’un İstanbul’daki aday tanıtım toplantısına gidiş-dönüş uçak biletlerinin Giresun Belediyesi tarafından ödendiğini iddia etmişti.

MASRAFLARI KENDİ CEBİMDEN KARŞILADIM

Ahmet Şahin, iddiaların tamamen asılsız olduğunu belirterek, “Ankara’da gerçekleştirilen toplantıların gidiş geliş ücretlerinin Giresun Belediyesi tarafından karşılandığı iddiaları kesinlikle doğru değildir. Bugüne kadar katıldığım tüm toplantılara gidiş dönüş ve konaklama masraflarını kendi cebimden karşıladım” dedi.

İSPATLAMAZSA İSTİFASINI BEKLİYORUM

Şahin, iddiaların yalan olduğunu vurgulayarak, “İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir ve ispat etmediği sürece müfteridir. Masrafların Giresun Belediyesi tarafından karşılandığını ispat ettiği takdirde, ben görevimi bırakmaya hazırım. Ancak ispat edemezse kendisinin istifa edip edemeyeceğini açıklamasını bekliyorum” şeklinde konuştu.

“MİLLETİMİZİN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM”

Son olarak, bu tür iftiraların siyasi bir oyun olduğunu söyleyen Şahin, “Yapacak icraat ve söyleyecek söz bulamayanlar, şehrimizin huzurunu bozmak pahasına gerçek dışı iddialar ortaya atmaktadırlar. Konunun her yönüyle takipçisi olacağımı kamuoyuna bildiriyor, bu ve bunun gibi mesnetsiz siyasi iftiraları Milletimizin takdirine bırakıyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.