İsmetpaşa ve Toprak Değirmeni Mahallelerimize dokunuyoruz

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “İsmetpaşa ve Toprak Değirmeni mahallelerimizde 15 Mart’ta Doğalgaz altyapısı için ilk kazmayı vuruyoruz” dedi.

İsmetpaşa ve Toprak Değirmeni Mahallelerimize dokunuyoruz
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.03.2023
52
A+
A-

Yakar, “Doğalgaz alt yapısı sebebi ile her iki mahallemizde bugüne kadar ertelediğimiz diğer tüm altyapı ve üst yapı çalışmalarımızı da tamamlamak için harekete geçiyoruz. Şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ

Belediye Başkanı Yakar; “Tüm Bulancak’ta sürdürdüğümüz değişim ve dönüşüm hamlemizi şimdi de İsmetpaşa ve Toprak Değirmeni mahallelerimizde devam ettiriyoruz. Öncelikle 10 Mart’ta, her iki mahallemizde ve Burunucu Mevkiinde BULASKİ Müdürlüğümüz, su debisi eksikliği çalışması yapacak ve içme suyu ana hatlarımızı yenileyecek. 15 Mart’tan itibaren ise Doğalgaz çalışmaları kapsamında, Hamdi Uzunalioğlu Caddesi ve Fikret Üstündağ Caddelerimizde Doğalgaz Ana hat çalışması, bina kutu bağlantıları ve gaz verim işlemleri hızla tamamlanacaktır. Akabinde Doğalgaz ve diğer altyapı işlemleri tamamlanan tüm cadde ve sokaklarımızda asfalt kaplama, küp taş kaldırım ve modern ışıklandırma çalışmalarımızla nihai dokunuşu yapacağız. Söz verdiğimiz gibi tüm bu çalışmalarımızı kısa süre içinde tamamlayacağız” dedi.

Ayrıca Kesmetaş mevkiinde Doğalgaz çalışmalarının devam ettiği bilgisini veren Başkan Yakar, “İhsaniye, Ballıca, Bahçelievler ve Sanayi Mahalleleri üst bölgelerde doğalgaz kutu bağlantıları 15 gün içinde tamamlanacaktır. Bulancak için çalışıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

REKLAM ALANI