Konal: Sorunları biliyor ve takipçisiyiz

Milliyetçi Hareket Partisi Espiye teşkilatı, ilçe kongresinden sonra ilk ziyaretini Soğukpınar Beldesine gerçekleştirdi.

Konal: Sorunları biliyor ve takipçisiyiz
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.09.2023
30
A+
A-

MHP Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, Ülkücü Hareketin önde gelen ve güçlü isimlerinden Yakup Kürşat Yılmaz, MHP Espiye İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Soğukpıınar Beldesini ziyaret etti. Partili ve belde halkıyla bir araya gelen MHP heyeti, beldenin sorunlarını yerinde istişare etti. Milletvekili Konal, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde tüm Giresun’un olduğu gibi Soğukpınar Beldesinin de sesi olacağını belirterek, “ilimizin, ilçelerimizin, beldelerimizin ve köylerimizin sorunları biliyoruz. Sorunların çözümü için gereken çalışma ve takipleri yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Milletimizin bize yüklediği yükün ve sorumluluğun farkındayız” şeklinde konuştu.

MHP İlçe Başkanı Mehmet Kurt, geçtiğimiz Pazartesi günü yapılan ilçe kongresine katılarak, destek veren partililere teşekkür ederek, birlik ve beraberlik içinde, Espiye ve Sopukpınar Beldesinde MHP bayrağını zirveye çıkaracaklarını ifade etti. Belde halkı, MHP Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, Ülkücü Hareketin önde gelen ve güçlü isimlerinden Yakup Kürşat Yılmaz ve MHP Espiye İlçe Başkanı Mehmet Kurt’a teşekkür ederek, tarihi ipek yolu güzergahında bulunan Olucak yolunun acilen güvenli hale getirilerek, iyileştirilmesini istediler.

REKLAM ALANI