Murat Yıldız’dan özverili çalışma

Kahramanmaraş Elbistan merkezli 7.6 şiddetindeki deprem felaketi sonrası Elbistan Kaymakam vekili olarak görevlendirilen Diyarbakır Vali Yardımcısı hemşehrimiz Murat Yıldız, deprem yaralarının sarılması noktasında özverili bir çalışma ve koordinasyon sağlıyor.

Murat Yıldız’dan özverili çalışma
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.03.2023
74
A+
A-

Asrın felaketinin yaşandığı bölgeye yardım eli uzatan Giresun Çotanak Off-Road üyeleriyle birlikte Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine giden Yeni 1 Medya TV ekibinden Yeliz Çevik ve Mesut Aydın’a konuşan Kaymakam Yıldız, Giresunlulara yardımları için teşekkür ederek, selamlarını iletti. Bir telefonla deprem felaketinin merkez üstlerinden Elbistan ilçesine gelen Çotanak Off-Road üyelerine özellikle teşekkür eden Yıldız, Elbistan ilçesinin yıkımın yanı sıra bin 14 vefatla büyük yara alan bir ilçe olduğunu ifade etti.

“MEMLEKETİMLE BİR KEZ DAHA GURURLANDIM”

Yıldız, “Elbistan’a Türkiye’nin birçok ilinden yardımlar gelmekte. Memleketim Giresun’dan gelen yardım ve Çotanak Off-Road üyeleri beni ayrıca mutlu etti ve gururlandırdı. En baştabana da bir moral oldu. Daha işin başındayız, yolumuz uzun. Çadır kentte kalan çocuklarımıza bir off-road turu yaptırdılar. Burada iki önemli unsur var; bir yaşam koşullarının düzeltilmesi, iki moral ve motivasyon. Çocuklarımızın moral ve motivasyonlarına büyük katkı sağladılar. Çocuklarımızın yüzündeki gülücükler bizim için büyük mutluluktur. Her birine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI