Öğrencilerin hafızlık sevinci

Espiye ilçe Müftülüğüne bağlı Kur’an kursunda eğitim gören 3 öğrenci hafız oldu.

Öğrencilerin hafızlık sevinci
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.07.2024
8
A+
A-

Trabzon il müftülüğünde yapılan hafızlık sınavına giren Yatılı erkek hafız Kur’an kursu öğrencilerinden 2 hafız ile Site Yatılı Kız Hafız Kur2an kursunda eğitim gören bir öğrencisi sınavda başarılı oldu.

Hafızlık sınavını kazanan Mehmet Yokuş, İbrahim Demir ile Hilal Kahraman’ı tebrik eden İlçe Müftümüz Osman Gülbe, hafızlık sınavda başarılı olan 3 hafızı ve Kurs öğreticisi Mehmet Demirel ve Hatice Bal’a başarılar diledi.

Müftümüz Osman Gülbe, “Yatılı Erkek Kur’an Kursu’nda öğrenim gören ve hafızlık sınavını kazanan Mehmet Yokuş, İbrahim Demir ile Hilal Kahraman kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Hamele-i Kur’an olan kardeşlerimizin, Bundan sonraki hayatlarında Kur’an’ın İslam’ın hadimi olmalarını Rabbimden niyaz ediyorum. Onları yetiştiren anne babalarına, Kuran kursu öğreticileri Mehmet Demirel’e ve Hatice Bal’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Müftümüz Gülbe, bundan sonra da Site Yatılı Kız Kur’an Kursu ve Yatılı Erkek Kur’an Kursunda daha fazla hafız yetiştirmenin gayreti içerisinde olacaklarını ifade etti. (FİKRET BIYIK)

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.