Piraziz’den Çamoluk’a tüm ilçeleri ziyaret etti

AK Parti Giresun milletvekili aday adayı Mustafa Özkaya, Orman Genel müdürlüğündeki görevinden çok kısa süre önce istifa ederek sahaya çok güçlü bir şekilde indi.

Piraziz’den Çamoluk’a tüm ilçeleri ziyaret etti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.04.2023
59
A+
A-

Resmi programı dışında her fırsatta soluğu vatandaşların yanında yer alan Özkaya şimdiden her kesimin gönlünde taht kurmayı başardı. Aday adaylığı süresinde Çamoluk’tan Piraziz’e kadar tüm ilçeleri ziyaret eden Özkaya hızı ve ortaya koyduğu projelerle diğer adaylara fark attı. Seçimde başarının halkla doğrudan temas etmenin önemine vurgu yapan milletvekili aday adayı Mustafa Özkaya, “Sevgi, tevazu ve samimiyet kazanacak” dedi.

Milletvekili aday adayı Mustafa Özkaya, “fırsat buldukça sokağa iniyorum, yaşlı amcalarla sohbet ediyorum, çocuklarla yakından ilgileniyorum, kadınlarımızın dertlerini dinliyorum, esnafımızın, pazarcımızın yanında bulunuyor sorunlarını müzakere ediyorum, depremzedelerimize psikolojik destek oluyorum, memurumuzu, işçimizi, çiftçimizi, emeklimizi önemsiyorum,  toplumun içinde olmak Ak Partili kadroların şiarıdır, bende bunu her ortamda yerine getiriyorum” dedi. “Bize düşen halkımızın oyundan önce sevgisini kazanmak doğru olan budur” dedi. Aday olması halinde başta Giresun olmak üzere ülkemize çok şey katabilecek ilimizin önemli bir değeri olan Özkaya’nın halka gösterdiği ilgi, samimiyet ve tevazu işini kolaylaştırmış görünüyor.  Önceki dönemlerde ilimize yapmış olduğu hizmet ve yatırımlar dikkate alındığında Giresun için bir şans olan Özkaya’nın AK Partinin oylarında önemli bir artış yapacağı öngörülüyor.

REKLAM ALANI