Samanlık Kıranı Mezarlığına revizyon

İhtiyaçları karşılayacak Samanlıkkıranı’ndaki Yeni Mezarlığın eksiklikleri gideriliyor

Samanlık Kıranı Mezarlığına revizyon
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.03.2023
171
A+
A-

Hizmet standartlarını her zaman yükseltmeyi hedefleyen ve tüm hizmetlerin ücretsiz bir şekilde verildiği çalışmalar arasında yer alan Giresun Belediyesi’nin cenaze hizmetleri vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Bu kapsamda, Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü mezarlıkların bakım, onarım ve mezarlık güvenliğinin sağlanması amacına yönelik olarak faaliyetlerini yoğunlaştırdı.

Vatandaşların en acılı gününde yanında olan ekipler tarafından, cenaze hizmetlerinin yanı sıra mezarlıklarda da geniş kapsamlı çalışma yürütülüyor.

İkinci şehir mezarlığı olarak hizmete sunulan Samanlıkkıranı Mezarlığı’nda; mezar yerlerinin oluşturulması, tabela ve yönlendirme levhaları, ışıklandırma, musalla taşı, güvenlik kameraları, görevli kulübeleri ve pergola-tente sistemi çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Hemşehrilerimize en zor zamanlarında yanlarında olmak, onlara destek olmak için ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz cenaze nakil ve defin işlemlerinin yanı sıra mezarlıklardaki çalışmalarımız da devam ediyor. Vatandaşlarımızın mezar ziyaretlerini daha temiz daha kolay şartlarda gerçekleştirmesi için gerekli çalışmalar bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı titizlikle sürdürülecektir.” denildi.

REKLAM ALANI