Şenlikoğlu’ndan Ankara’da yatırım bürokrasi trafiği

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Giresun’un hak ettiği hizmetleri alabilmesi için Giresun-Ankara arasında mekik dokumaya devam ediyor.

Şenlikoğlu’ndan Ankara’da yatırım bürokrasi trafiği
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.10.2023
34
A+
A-

Başkan Şenlikoğlu, Ankara’da çeşitli bakanlıklar ve genel müdürlükleri ziyaret ederek projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Belediye Başkanı Şenlikoğlu başkent temasları kapsamında; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcıları Vedad Gürgen, Refik Tuzcuoğlu ve Hasan Suver’i, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Neşe Çıldır’ı, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Karahan’ı ve Giresun Milletvekili Ali Temür’ü ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirdi.

Ankara temaslarını değerlendiren Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Güzel şehrimiz için Ankara’da yatırımlarımızı ve projelerimizi değerlendirdiğimiz önemli görüşmeler gerçekleştirdik. Giresun’umuza olan ilgi ve destekleri için değerli her bir yöneticimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Projelerimizi, ilimizin sorunlarını ve çözüm taleplerimizi kendilerine aktardık. Bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyindeki görüşmelerimizi her ziyaretimizde sürdürmekteyiz. Kendilerine bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Tüm enerjimizi Giresun’umuz için harcayıp projelerimizi planladığımız programlara göre yürütmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.