Şenlikoğlu’ndan yeni bilgi evleri müjdesi

Görev yaptığı ilk dönemde Giresun’a üç adet Bilgi Evi kazandıran Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ikinci dönemde de Bilgi Evleri projesinin devam edeceğini kaydetti.

Şenlikoğlu’ndan yeni bilgi evleri müjdesi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 23.03.2024
29
A+
A-

Aksu, Çıtlakkale ve Kumyalı’ya yapılan Bilgi Evleri’nin ardından projenin diğer mahallelere de yayılacağının müjdesini veren Başkan Şenlikoğlu, “Bilgi Evleri için diğer mahallelerden de yoğun talepler geldi. Bu talepler doğrultusunda yer teminleri yapılarak yeni Bilgi Evleri’ni halkımızın ve çocuklarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Bilgi Evleri’nin çocuk ve gençlerle dolup taştığını ve bundan büyük mutluluk duyduklarının altını çizen Başkan Şenlikoğlu, “Giresun Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın en iyi şartlarda kendilerini yetiştirmelerine katkı sağlayacak projelere büyük önem veriyoruz. Bu çalışmalarımız çerçevesinde çocuklarımızın zamanlarını Bilgi Evleri’nde verimli bir şekilde geçirmeleri bizleri oldukça mutlu ediyor. Geleceğimizin teminatı, güçlü Türkiye’mizin mimarı olacak çocuklarımızın daha iyi eğitim alması için elimizden gelen tüm desteği sağlamayı sürdüreceğiz. İkinci dönemimizde Bilgi Evleri projemizi tüm mahallelerimize yaymaya çalışacağız” diye konuştu.

REKLAM ALANI