Sorunlar birliktelikle çözülecek

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Üzerimize ne görev düşüyorsa yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Sorunlar birliktelikle çözülecek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.02.2023
Düzenleme: 27.02.2023 10:17
26
A+
A-

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, hafta sonu Adıyaman’da Afet Koordinasyon Toplantısı’na katıldı.

Afet sonrasında yapılacak çalışmalar ile ilgili AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcı Mehmet Özhaseki başkanlığında 43 şehir ve ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi.

Adıyaman Afet Koordinasyonu’nda gerçekleşen toplantıda, Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketi sonrası 10 şehrimizi etkileyen bölgelere yapılacak çalışmalar değerlendirildi ve görev dağılımı yapıldı.

Asrın depremi olarak nitelendirilen deprem sonrası tüm imkanlarını bölgeye seferber eden Giresun Belediyesi, ihtiyaç duyulan noktalara ekipman, araç, malzeme ve personel desteğini sürdürmeye de devam edecek.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise toplantıya istinaden yaptığı açıklamada, “Kısa zamanda bölgede hayatı normale dönüştürecek çalışmalarla biz de Giresun Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Devletimiz milletiyle el ele. İnşallah, bu birliktelikle yaralarımızı en kısa sürede saracağız. Biz tüm imkanlarımızla bölgedeyiz. Bugünleri de hep birlikte, omuz omuza aşacağız.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI