Usta: Milletçe felaketin üstesinden geleceğiz

MHP Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, “Birlik ve beraberlikle bu felaketin de üstesinden geleceğiz” dedi.

Usta: Milletçe felaketin üstesinden geleceğiz
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.02.2023
Düzenleme: 27.02.2023 10:43
10
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, Türkiye’nin bu zorluğun da üstesinden birlik ve beraberlikle geleceğini söyledi.

‘Asrın Felaketi’ sonrası ülke olarak büyük bir acı yaşadıklarını anımsatan Usta, “Üzgünüz, hem de çok üzgünüz. Depremin ilk dakikasından itibaren yaşanılan acıların tarifi yok. Elimizden ne gelirse yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Devletimiz ayakta. Tüm imkanlarını seferber etmiş durumda. Vefat eden depremzedelerimize Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Rabbim ülkemize ve milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

“Bu günlerde birlik ve beraberlik çok çok önemli.” diyen MHP Merkez İlçe Başkanı Usta, “Giresunlu hemşerilerimizin göstermiş olduğu misafirperverlik ve seferberlik çok gurur verici. Teyzelerimizin, amcalarımızın, kardeşlerimizin yardımları ve destekleri gördükçe bir kez daha ‘biz ne büyük bir milletiz’ dedirtiyor. İnşallah bu günleri de birlik ve beraberlikle atlatacağız. Oldukça acılı ve zor bir dönemden geçiyoruz. Milletçe inşallah bunun da üstesinden geleceğiz” diye konuştu.

REKLAM ALANI