Yakar: Necmi Sıbıç’ın pişkinliğine pes doğrusu

Sosyal medya hesaplarından, “AKP’den önce Bulancakspor 1. Lige çıkmıştı şimdi adını duyan yok. Bulancakspor’u yeniden kuracağız” diye paylaşım yapan Necmi Sıbıç’a tepki gösteren Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancakspor’u profesyonel ligden düşüren Necmi Sıbıç’ın ta kendisidir. Bu kadar pişkinliğine pes doğrusu diyorum” diyerek tepki gösterdi.

Yakar: Necmi Sıbıç’ın pişkinliğine pes doğrusu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 26.03.2024
76
A+
A-

“Hayatında hiçbir başarısı bulunmayan Necmi Sıbıç, asırlık Bulancakspor’u da borç batağına sürükleyip küme düşürmüştür” diyen Başkan Yakar şöyle konuştu, “CHP adayı gerçekten zekamızla alay ediyor. Bulancakspor onun kulüp başkanlığı döneminde 2009-2010 sezonunda amatör lige düştü. Kulüp amatör lige düşünce ortadan kayboldu. Ne tesiste ne tribünde ne statta bir daha gören var mı? Seçim zamanları stada “Bulancakspor’un abisi” diye poster astıran bu şahıs aklımızla alay etmesin. Kulübü profesyonel ligden düşüren de odur, borca batırıp bir sürü eski yöneticiyi perişan eden de odur. Bir sürü farklı sigortalı ismi alakası olmadığı halde Bulancakspor üzerinden sigortalı gösterip kulübün sırtına borç saranda odur.

SPOR ADINA TÜM YATIRIMLARI YAPAN AK PARTİDİR

Bu şahıs AK Partiyi ağzına alacak kaliteye sahip değildir. Özel hayatı, iş hayatı, siyasi hayatı skandallarla dolu olan Necmi Sıbıç’ın bu ilçeye çaktığı tek bir çivi var mıdır? AK Parti Bulancak’a, bazı illerde dahi olmayan bugün Süper lig, 1. Lig ayarında bir tesis kazandırmıştır. Hiçbir ilçede yokken ilk suni çim saha AK Parti tarafından yapılmıştır. İlçe stadı tribünleri ve zeminini çevresini ve gençlik merkezini AK Parti iktidarı yapmıştır. 20 yıllık yerel yönetim iktidarımızda Bulancakspor’a tüm nakit ve malzeme yardımını biz yaptık. Bu şahıs Bulancakspor’a neyi varmış ki başkan olmuş? AK Parti belediyeleri haricinde bizden önceki CHP belediyesi Bulancakspor’a kuruş yardım etmiş mi?” diye cevap bekleyen sorular sorarak tepkisini dile getirdi.

REKLAM ALANI