Bulancak’tan Türkeş’e ahde vefa!

Milliyetçi Hareket Partisi Bulancak İlçe Teşkilatı tarafından merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in ölüm yıldönümü münasebetiyle iftar yemeği düzenlendi.

Bulancak’tan Türkeş’e ahde vefa!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.04.2023
92
A+
A-

Bulancak Orta Cami önünde düzenlenen iftar yemeğine 1500 partili ve vatandaş katılırken, MHP Bulancak İlçe Teşkilatının önerisiyle ilçeye yapılacak bir projeye Alparslan Türkeş isminin verileceği müjdelendi. Alparslan, yaptıkları öneri ve çalışma ile Bulancak Belediye Meclisinden Alparslan Türkeş’in isminin yaşatılması için bir projeye adının verilmesinin resmileştiğini, bundan dolayı memnuniyet duyduğunu ve Ülkücü camia adına Bulancak Belediye Meclisine teşekkür ettiklerini belirtti.

MHP Bulancak İlçe Başkanı Tanju Alparslan, 14 Mayıs seçimlerine de dikkat çekerek, “Genel seçimler öncesi birlik ve beraberliğimizin üst seviyede olması bizler için çok önemliydi. Görüyoruz ki meydanları dolduruyoruz. Bu gurur vericidir. Cumhur İttifakı Ortaklarımızın da bu gece bizleri yalnız bırakmaması bizler için onur vericidir. Yemeğimize katılan MHP Giresun İl ve İlçe Başkanına, Cumhur İttifakı Ortağı İlçe Başkanımıza, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, Ülkü Ocaklarımıza, Teşkilat mensuplarımıza, partili partisiz tüm vatandaşlarımıza ve birbirinden değerli Milletvekili Aday Adaylarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI