Cemal Öztürk’ten seçim mesajı

“Cumhurbaşkanımıza ve Ak Parti’ye Giresun’dan en yüksek oranda desteği vereceğiz”

Cemal Öztürk’ten seçim mesajı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.03.2023
45
A+
A-

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimi öncesi ilk mesajını verdi.

Çanakçı ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen programda, geçmişten bugüne ilçe teşkilatında görev yapmış yöneticilerle bir araya gelen Milletvekili Öztürk, “AK Parti bir vefa hareketidir. Bu nedenle AK kadrolar olarak, kurulduğumuz 2001 yılından bugüne tüm teşkilat mensuplarımıza ve gönlünü bu davaya adamış insanlara vefa göstermeyi bir borç biliriz. Hangi görevi üstlenirsek üstlenelim hepimiz ortak bir dava için mücadele ediyoruz. Geçmişten bu yana teşkilatımızın her bir kademesinde emeği geçen yol ve dava arkadaşlarımızı hep bir arada görmek bizler için büyük bir mutluluktur. Biz, AK Partili dava arkadaşlarımızla kocaman bir aileyiz. Yolumuz aynı kutlu dava, yolumuz aynı kutlu yoldur” dedi.

Büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda Cumhurbaşkanı ve 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçiminin çok önemli olduğuna vurgu yapan Milletvekili Cemal Öztürk; ‘Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Dünya’da sözü geçen bir ülke haline geldi.2023 seçimleri bu kutlu dava için çok önemli. Büyük Türkiye hedefine doğru emin adımlarla yürüdüğümüz 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir destek vermek zorundayız. Teşkilat mensuplarımızdan aldığımız güçle birlikte bu doğrultuda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Önümüzdeki seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye Giresun’dan en yüksek oranda desteği vereceğiz inşallah” diye konuştu.

REKLAM ALANI