Gazeteci Akyol, Görele’de  ‘Organ Bağışı Semineri’ verecek

‘Hayatın Ta Kendisi & Ölüme Gol ‘adlı kitabın yazarı Giresun Organ Bankası Dernek Başkanı Gazeteci Fırat Akyol, Görele’ den Haber- Medya  Sitesi’nin davetlisi olarak 30 Kasım tarihinde Görele’ de Organ Bağışı semineri verecek ve kitabı için imza günü düzenleyecek.

Gazeteci Akyol, Görele’de  ‘Organ Bağışı Semineri’ verecek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.11.2023
14
A+
A-

Etkinlikle ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Herkes için yaşamsal önemi olan ‘organ bağışı’ pek çok insanın ihtiyaç duyduğu, fakat büyük çoğunluğumuzun hakkında bilgisi olmadığı hayati bir olgudur. Türkiye’de binlerce kişi, kronik organ yetmezliği nedeniyle organ bekliyor. Organ bağışının istenilen düzeyde olmaması nedeniyle; kimileri organ bekleyişi sürecinde hayatını kaybediyor ya da sağlıklı olan yakınlarından alınan organlarla hayata tutunuyor. Görele’ den haber-medya ailesi olarak bu konuda farkındalığı arttırmak için 30 Kasım 2023 tarihinde Hasan Ali Yücel İlk-Orta Okulu Salonu’nda saat 13.00 ile 15.00 arası düzenleyeceğimiz etkinliğe konuşmacı olarak Giresun Organ Bankası Dernek Başkanı Fırat Akyol’u davet ettik. Bu hayati öneme sahip panelde tüm halkımızı görmekten onur ve kıvanç duyarız”

Giresun Organ Bankası Dernek Başkanı/ gazeteci Fırat Akyol da etkinlikle ilgili şu mesajı verdi: “İlk göz ağrım ‘Hayatın Ta Kendisi & Ölüme Gol ‘adlı kitabımı, saygıdeğer okuyucularımla buluşturmaya devam ediyorum. Bu kez adresimiz şirin ilçelerimizden Görele olacak. Organ Bağışı seminerime ve imza günü etkinliğime herkesi davet ediyorum. Organizeyi yapan kardeşim/ meslektaşım Görele’ den Haber- Medya’nın sahibi Serdar Kara’ya   sevgilerimi gönderiyorum”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.