İftar yapıp, kitap hediye etti

Vali Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü, bakım ve koruma altında kalan çocuklarla iftar programında buluştu.

İftar yapıp, kitap hediye etti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.04.2023
23
A+
A-

Ramazan ayı başladıktan sonra toplumun farklı kesimleriyle iftar buluşmaları Sema Ünlü, Giresun Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklarımızla bir araya geldi.

Sema Ünlü, Giresun Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan kıymetli çocuklarımızla güzel bir Ramazan akşamında bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Her fırsatta çocuklarla bir araya gelen Ünlü, iftar programından önce ve sonra çocuklarla ilgilenerek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Çocuklarla eğitim başta olmak üzere çeşitli konular hakkında sohbet gerçekleştiren Ünlü, çocukları okumaya teşvik etmek amacıyla da onlara kitap hediye etti. Çocuklar hediyeler için Ünlü’ye teşekkür ederek, kitapları imzalatmak istedi. Çocukların bu isteğini kırmayan Ünlü, kitapları imzalayarak çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Bakım ve koruma altındaki çocuklarla birlikte gerçekleştirilen iftar programına, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım, Vali Yardımcısı Davut Sinanoğlu’nun eşi Nurten Sinanoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özer de katıldı.

REKLAM ALANI