Konal ve Meşe sahaya hızlı indi

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun milletvekili adayı Ertuğrul Gazi Konal, Espiye İlçesi Ericek Köyü’nde iftar programı vesilesi ile köy sakinleri ile bir araya geldi.

Konal ve Meşe sahaya hızlı indi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.04.2023
126
A+
A-

Konal’a milletvekili adayı Fatih Meşe ve il teşkilatında görevli partililer eşlik etti. Aday adaylığı süresince de sık sık ve birbirinin tekrarı olmayan, farklı sosyal ziyaretleri münferiden yapan Konal adaylığının kesinleşmesi ile birlikte parti teşkilatıyla deyim yerinde ise çıkarmalar yapmaya başladı.

Ziyaretlerinde halkın samimi teveccühü ile karşılaşan Milletvekili adayı Konal; her fırsatta birlik beraberlik ve suhulet mesajları veriyor. Adayların açıklaması sürecinde; milletvekili adaylarını ilk açıklayan MHP olmuştu. Dolayısıyla bütün gözler ilk ve tek odak noktası Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanlığı ve liste başı aday olan Ertuğrul Gazi Konal’a çevrilmişti. İlk günden itibaren gerek il başkanlığındaki tebrikleri kabulü esnasında gerekse ertesi sabah itibari ile hız verdiği saha ziyaretlerinde kullandığı birleştirici dil takdir, tebrik ve hoşnutluk ile karşılandı. Espiye- Ericek Köyü iftar programı sonrası misafirperverlikleri için köy halkına teşekkür eden Konal, “Ramazan-ı Şerifin manevi havasını teneffüs ettiğimiz bu mübarek günlerde Ericek’te kıymetli kardeşlerimizle birlikte olmaktan şeref duyduk. Amaçla aracı birbirine karıştırmayacak kadar köklü ve kutlu bir geçmişi olan partimiz, otağımız MHP’nin;  Hep Birlikte’ sloganını yaşıyoruz, yaşatıyoruz. Amacımız hizmet, aracımız siyaset. Var olsun devlet ebed müddet. Ben ilk gün bütün adaylara başarılar diledim ve zaten başlamış programıma hız verdim. Milletvekili olarak buralara tekrar dönüp hizmetle, halkımızın teveccühlerine cevap vermekten başka bir gayem yoktur olamaz. Bu akşam bizleri samimiyetle ve kardeş bakışlarla ağırlayan Ericekli kardeşlerimin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah ibadetlerimizi iftarlarımızı, sahurlarımızı kabul buyursun. İsmini anarak başladığımız her sohbetimizi, bütün cemiyetlerimizi bereketli eylesin” dedi.

REKLAM ALANI