MHP hız kesmiyor

Abdullah Karaosmanoğlu başkanlığında oluşan MHP il yönetimi hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor.

MHP hız kesmiyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.12.2023
77
A+
A-

Yerel seçim öncesi aday adaylarını belirleme çalışmaları yürüten MHP yönetimi, partideki kabullerin yanı sıra sahadaki çalışmalarını da hızlandırdı.

Hem gündüz hem de gece çalışmalarını sürdüren Abdullah Karaosmanoğlu başkanlığındaki  MHP heyeti, geçen hafta perşembe ve cuma günü üniversiteye adeta çıkarma yaparak tüm dekanlıkları ziyaret etti.

Daha önce Rektörü ziyaret eden heyet, geçen haftada Rektör Yardımcıları ile Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığını, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığını,Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığını, İlahiyat Fakültesi Dekanlığını, Eğitim Fakültesi Dekanlığını, Tıp Fakültesi Dekanlığını, Diş Hekimliği Fakültesi Delikanlığını, Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğünü, ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğünü ziyaret ederek idarecilerle görüştü. Görüşmede Giresun Üniversitesi’nin mevcut durumu ve gelişmesi ile ilgili konular hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Geçtiğimiz perşembe günü, Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi ziyaret edildi. Ziyarette, Sanayi Sitesinin sorunları ile ilgili konular konuşuldu.

Öte yandan akşam ziyaretlerine de başlayan MHP heyeti her akşam bir ilçeye ziyaret gerçekleştiriyor. Bugüne kadar Görele, Tirebolu ve güce MHP teşkilatları ziyaret edilerek, teşkilatların çalışmaları hakkında bilgi alındı.

REKLAM ALANI