Giresun, 23°C
parçalı az bulutlu
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ilçede deniz afetinden kaynaklı sıkıntıların en kısa sürede el birliğiyle çözüme kavuşturulacağını bildirdi.
Başkan Emür, dev dalgalardan zarar gören esnaflara ve plaj işletmecilerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Emür, “Meydana gelen tüm afet sıkıntılarını en kısa sürede el birliği ile çözeceğiz. Ekibimiz ve biz 7/24 iş başındayız. Rabbim her türlü afetten muhafaza eylesin” dedi.