Bulancak’ta koltuğa Ece Su Yirmibeş oturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Belediye Başkan Vekili Rahman Aybar, makam koltuğunu temsili olarak Barbaros İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi Ece Su Yirmibeş’e devretti.

Bulancak’ta koltuğa Ece Su Yirmibeş oturdu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.04.2024
10
A+
A-

Okul Müdürü Zafer Işık, Sınıf Öğretmeni Emel Üstündağ, Temsili Başkan Yardımcıları Ediz Bozdoğan ve Eren Ertürk ile birlikte makama gelen Ece Su Yirmibeş, temsili olarak Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç’ın koltuğunu, Başkan Vekili ve Belediye Meclis Üyesi Rahman Aybar’dan devralarak, Bulancak’ta çocuklara yönelik yapacakları projeleri ve isteklerini iletti.

Başkan Yirmibeş, Barbaros İlkoluku bahçesine kauçuk zemin yapılması, Meydana yeşil alanlar ve oturma grupları konulması, ilçe genelinde çocuk oyun alanlarının artırılması, iş imkanları sağlanması, kaldırım işgallerinin önlenmesi, turizme yönelik çalışmalar yapılması ve doğalgaz çalışmalarının genişletilmesi konularında istek ve önerilerini sıralayarak, yapılacak çalışmalar için teşekkür etti.

Başkan V. Rahman Aybar’da, “Sayın Başkanımız Ece Su Yirmibeş’e teşekkür ediyorum. İstek ve önerilerini dikkate alacak ve çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz. Sayın Başkanımız Necmi Sıbıç’ta çocuklarımıza büyük önem vermekte ve Bulancakla ilgili çalışmalarında geleceğin büyükleri çocuklarımıza çok daha güzel bir Bulancak bırakabilmek adına çalışacağını her fırsatta dile getirmektedir. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün büyük değer verdiği ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hediye ettiği çocuklarımız her şeyin en iyisine layıktır. Bir kez daha Bayramlarını kutluyoruz” dedi.

Ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ve Başkan V. Aybar’ın çocuklara hediye takdimiyle sona erdi.

REKLAM ALANI