Espiye’de öğrenciler kampa ilgi gösterdiler

Espiye Müftülüğü Gençlik koordinatörlüğü ortaöğretim ve Lise öğrencilerini ara dönem gündüz Kampı’nda buluşturdu. Öğrenciler kampa büyük ilgi gösterdiler.

Espiye’de öğrenciler kampa ilgi gösterdiler
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.01.2024
38
A+
A-

Espiye Müftüsü Osman Gülbe, öğrencilerin tatil dönemlerini değerlendirmeleri için kamp düzenlediklerini belirterek, “Öğrencilerimizin bilgi, ahlak ve merhamet duygularıyla yetişmelerine katkı sunmak ve sosyalleşmelerine destek olmak amacıyla Gençlik

Koordinatörlüğümüz kamp programı düzenledi. Bu kamp dönemi arkadaşlığınızın pekiştiği en güzel ortamlardan birisi. Buradaki anılarınız hayatınızda güzel bir iz olarak kalacak. Hayatta iyi ve güzel izler bırakan gençler olacağınıza inanıyorum. Geleceğimizin teminatı sizler olacaksınız” şeklinde konuştu.

Espiye Müftülüğü Gençlik koordinatörlüğü tarafından Adabük Mahallesi Fatih Caminde gerçekleştirilen kampta öğrencilere, dini değerler, sosyal ve kültürel değerler, ahlaki değerler eğitimi ve sportif faaliyetler gerçekleştirildiğini belirten Müftü Gülbe, kampın düzenlenmesinde emeği geçen ve katkısı bulunan din görevlilerine teşekkür etti.

Kampta düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere düzenlenen tören ile ödülleri Espiye Müftüsü Osman Gülbe, Manevi Danışmanlar Ömer Faruk Er,İsmail Çağman Adabük Mahallesi Fatih Cami İmam Hatibi Mustafa Elmas ile Müezzin Kayyım Hasan Çolak katılımı ile verildi. Espiye Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünce düzenlenen ve 3 gün boyunca süren kampa yaklaşık 85 öğrenci katıldı.

(FİKRET BIYIK)

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.