Giresunspor’un yeni hocası Kaplan; “Elimizden geleni yapacağız”

Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, kendilerini zorlu bir sezonun beklediğini söyledi.

Giresunspor’un yeni hocası Kaplan; “Elimizden geleni yapacağız”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 05.07.2023
115
A+
A-

Transfer yasağı nedeniyle kadroda kalan ve altyapıdan dahil edilen oyuncularla iyi bir kadro planlaması yapıp sezona girmek istediklerini belirten Kaplan, bu sıkıntılı sürecin hep beraber aşmaları gereken bir durum olduğunu bildirdi.

“Hayalci olmamamız lazım, play-off oynarız ya da şampiyon oluruz dersek insanları kandırmış oluruz” diyen Kaplan, camianın ve taraftarların elini taşın altına koyması ve sorumluluk alması gerektiğine dikkati çekti.

Kaplan, gazetecilere yaptığı açıklamada; “Başkan beni çağırdığında ‘Hiç problem yok.’ dedim. Ben maddiyat için ya da para için buraya gelmedim. Burada önemli olan paradan ziyade kenetlenip, iyi bir iletişim kurup, takıma sahip çıkıp bu takımı önce bu ligde tutup ondan sonra bakmak lazım. Ligin ilk yarısında alabildiğimiz kadar puanlar alıp sonrasında devre arasında transferi açarsak hiçbir problem yok. Aynı şekilde biz Ankaragücü’nde de bunu yaşadık ama devre arasında 9 yabancı, bir yerli aldık, o sene Süper Lig’de kümede kaldık. İnşallah ilk yarı herkesin istediği bir Giresunspor yaratırız. Benim bundan şüphem yok, gece gündüz çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI