Görseller şehrimize çok yakıştı

Her mevsimi rengarenk kılmak için çiçek ve süs bitkisi dikimini gerçekleştiren Giresun Belediyesi kış çiçeklerinin toprakla buluşturuyor.

Görseller şehrimize çok yakıştı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.11.2023
86
A+
A-

Çiçek dikimi çalışmaları kapsamında şehir genelinde park ve bahçelerde, yeşil alan düzenlemelerinde bir yandan çiçek dikimi yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kış mevsimi öncesinde toprak çapalama ve bakım çalışmalarını da eş zamanlı olarak yürütüyor.

Şehrin her noktası kışlık çiçeklerle renklenirken, ekipler tarafından belirlenen kavşaklarda dekoratif görseller de yerleştirilerek güzel görüntüler ortaya çıkartılıyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, park bahçe çalışmaların yıl boyunca ara vermeksizin devam ettiğini belirterek: “Şehrimizin güzel görünümüne katkıda bulunmak amacıyla mevsimlik çiçek dikimi ile şehrimizin güzelliğine güzellik katıyoruz. Çiçeklerimizi kendi seralarımızda özenle yetiştiriyoruz. Her sene bu dönemlerde yaptığımız mevsimlik çiçek dikim çalışmamıza start verdik. Kış aylarında da şehrimizin canlılığını ve cazibesini korumak için parklarımızda ve uygun peyzaj sahalarımızda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

REKLAM ALANI