Halk Akademisi ile sanat herkes için

Giresun Belediyesi’nin Halk Akademisi ile şehre kültür ve sanat dolu bir program sunuluyor. Atölye çalışmaları, söyleşiler ve kurslarla halkı sanatla buluşturan Akademi, büyük ilgi görüyor ve katılımcılarına yeni beceriler kazandırıyor. Başkan Köse, Giresun halkını bu kültürel yolculuğa katılmaya davet ediyor.

Halk Akademisi ile sanat herkes için
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.06.2024
12
A+
A-

Giresun Belediyesi, kültür ve sanatı halkla buluşturmak için “Halk Akademisi” faaliyetlerini yoğunlaştırarak sürdürüyor. Etkinliklerle halkın ilgisini çekmeye ve katılımını artırmaya devam eden Akademi, atölye çalışmaları, söyleşiler ve kültürel etkinliklerle zengin bir program sunuyor.

ÇEŞİTLİ KURSLARLA SANATSEVERLERİN İLGİSİ ARTIYOR

Halk Akademisi’nde, farklı alanlarda uzmanlaşmak isteyenler için çeşitli kurslar sunuluyor. Sanatseverler, bu kurslara büyük ilgi gösteriyor. Önceki akşam düzenlenen ve Hürriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni Gökçe Aytulu’nun katıldığı söyleşi de büyük ilgi gördü.

SERTİFİKA TÖRENİ İLE EMEKLER KARŞILIK BULDU

Halk Akademisi etkinliğine katılan ve 8 ay boyunca 16 ders için 32 saat katılım sağlayan 22 kursiyer, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Katılımcılar, aldıkları sertifikalarla mutluluklarını paylaştı.

BAŞKAN KÖSE: HALK AKADEMİSİ İLE KÜLTÜREL HAYAT RENKLENECEK

Etkinlikte konuşan Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Halk Akademisi’nin şehrin kültürel ve sosyal hayatına renk kattığını belirtti. Başkan Köse, vatandaşları Halk Akademisi’nin faaliyetlerine katılmaya davet ederek, Akademi’nin büyüyerek gelişmeye devam edeceğini vurguladı.

GENİŞ KATILIM İLE ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

Etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Özer Pazarlı, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, Giresun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Uğur Karaibrahimoğlu ve Halk Akademisi Atölye Hocaları da katıldı.

REKLAM ALANI