Huzurevi sakinleri doyasıya eğlendi

Giresun Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ nedeniyle “Geçmişin Deneyimi, Geleceğin Zenginliği‘’ sloganıyla, ‘Bir Huzur Gecesi ‘adlı eğlence programı düzenledi.

Huzurevi sakinleri doyasıya eğlendi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.03.2024
36
A+
A-

İl Özel İdare Çotanak Konferans Salonu’ nda yapılan etkinliğe Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Yakınoğlu, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Modaoğlu ve davetliler katıldı.

Programda, sanatçı Songül Yılmaz’ ın şefliğini yaptığı ve huzurevi sakinlerinin de yer aldığı koro seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla büyük alkış aldı.

Vali Yardımcısı Yakınoğlu’nun haftanın önemine vurgu yaptığı konuşmasının ardından, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Modaoğlu’nun proje koordinatörlüğünü yaptığı ‘’Geçmişin Sesi, Geleceğin İzi’’ adlı koro gösterisini huzurevinde kalan bireyler ve kurum çalışanları sundu.

Ardından, huzurevi sakinlerinden Şenel Yaman’ın yazmış olduğu ‘Yaşlılık’ şiiri okundu ve Giresun yöresine ait halk oyunları, işaret dili ile kahramanlık gösterileri sahnelendi.

Saygı ve minnet duygusunun ön plana çıktığı programda, şanlı bayrağımızın nesilden nesile teslim töreni yapıldı.

Programın sonunda, “Bu anlamlı haftada, yaşlılarımıza olan sevgimizi ve saygımızı bir kez daha dile getiriyor, onların yaşamına değer katmaya devam ediyoruz.” denildi.

REKLAM ALANI