Kahveci, Espiye’nin gururu

Voleybol’da Espiye’ye ve Türkiye’ye  Şampiyonluğu getiren takımın da kaptanı olan Espiyeli Efe Oğuz Kahveci’nin de yer aldığı TVF Spor lisesi voleybol takımı Dünya şampiyonasında mücadele edeceği bildirildi.

Kahveci, Espiye’nin gururu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.04.2024
35
A+
A-

2 Sene önce Brezilya’da düzenlenen Dünya şampiyonasında Şampiyon olan Tvf spor lisesi bu başarıyı tekrarlamak için mücadele edeceği kaydedildi.

Uluslararası Okul Sporları Federasyonu Dünya Okullar Voleybol Şampiyonası, 18/29 Nisan 2024 tarihleri arasında Sırbistan’ın başkenti Belgrat’ta gerçekleştirilecek.

Kızlarda 28 ülkenin 8 grupta mücadele edeceği şampiyonada; Türk Milli takımı, Norveç, Meksika ve Şili ile A Grubunda mücadelelere başlayacak. Erkeklerde 28 ülkenin 8 grupta mücadele edeceği şampiyonada, Türk Milli takımı; Libya ve Şili ile F Grubunda karşılaşacak.

Espiyeli Efe Oğuz Kahveci’nin de kadroda yer aldığı TVF Spor Lisesi, voleybol takımı Liseler arası Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek. Espiye’mizin Gurur Efe Oğuz KAHVECİ ve Takım arkadaşlarına başarılar dileriz.   (FİKRET BIYIK)

REKLAM ALANI