Metamfetamin ile mücadele sürüyor

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Samsun Valiliği koordinesinde düzenlenen Metamfetamin ile Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısı’na video konferans yöntemiyle katıldı.

Metamfetamin ile mücadele sürüyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.01.2024
59
A+
A-

Metamfetamin ile Mücadele Eylem Planı kapsamında 29 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilen Metamfetamin ile Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısı’na 13 farklı ilin Valileri, Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürleri, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanları ile İl Sağlık Müdürleri katılım sağladı.

Katılımcı iller arasında; Samsun, Giresun, Amasya, Bartın, Bayburt, Gümüşhane, Karabük, Kastamonu, Ordu, Sinop, Tokat, Trabzon ve Zonguldak Valilikleri yer aldı.

Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya ilimizden; Sayın Valimiz Mehmet Fatih Serdengeçti, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kıdemli Albay Özgür Özer ve Sahil Güvenlik 73 Komutan Vekili Üsteğmen Gökhan Arslan ile İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut katıldı.

Samsun Valisi Orhan Tavlı’nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Metamfetamin ile Mücadele konusunda bölge illerinde yapılan etkili uygulamaların sunumlarıyla devam etti. Katılımcıların deneyim ve bilgi paylaşımları, bölgedeki çeşitli perspektifleri bir araya getirerek zengin bir platform oluşturdu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.