Usta: Çalışan BAĞ-KUR emeklilerini, mahrum etmeyin

Giresun Marangozlar Odası Başkan Vekili ve Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta, Cumhuriyet’in 100. Yılı dolayısıyla emeklilere verilen refah ikramiyesinin çalışan BAĞ-KUR emeklilerine de verilmesi gerektiğini söyledi.

Usta: Çalışan BAĞ-KUR emeklilerini, mahrum etmeyin
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.11.2023
34
A+
A-

Başkan Vekili İbrahim Usta; “Ömrünün yaklaşık yarısından fazlasını ülkesi için, devletine yük olmadan üretime, istihdama, katma değere harcamış. Ülke ekonomisinin çimentosu olmuş, çalışan Bağ kur emeklisi esnaflarımıza layık görülen, emeklilere verilen refah payı ikramiyeden yararlandırılmaması. Esnafımız arasında büyük üzüntüye sebep olmuş, esnafımız adeta kayıt içinde olmanın cezasını çektiklerini düşünmektedir.

Ülke ekonomisinin en çok ihtiyacı olan üretmek, üretime katkı sağlamanın, çok değerli olduğu bir dönemde. Üretmek, üretime katkı sağlamaktan geri durmayan, çalışan Bağ kur emeklisi esnafımız, şüphe yok ki. Cumhuriyetin 100. Yılında emeklilere refah payı adı altında verilen bu ödülü, en çok hak eden kesimdir. Tüm çalışan Bağ kur emeklisi esnaflarımız için mağduriyetin giderilmesi, çalışma azmi ve şevkinin kırılmamasını talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.