Usta: Türkiye Yüzyılı için sahadayız

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, ‘Cumhur İttifakı’ olarak 14 Mayıs’a kadar yoğun bir tempo içerisinde olacaklarını söyledi.

Usta: Türkiye Yüzyılı için sahadayız
REKLAM ALANI
Yayınlama: 05.04.2023
27
A+
A-

Cumhur İttifakı olarak Cuma günü resmen seçim startını verdiklerinin altını çizen Usta, “Teşkilatımız, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin çizdiği yolda her an seçim olacakmış gibi vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyordu. Şimdi ise seçim tarihinin netleşmesi, aday adaylarının başvurusu yapması ve tam olarak seçim takviminin belli olmasıyla sahaya indik. İnşallah yine Cumhur kararını Cumhur İttifakı’ndan yana kullanacaktır. Bizim için beka önemlidir, milli güvenlik önemlidir. Ülkemizin yerli ve milli kaynakları önemlidir. Biz hiçbir pazarlık içinde değiliz, bizim tek hedefimiz istikrarlı ve büyüyen bir Türkiye olmasıdır” dedi.

Belirlenen strateji üzerinde hareket ettiklerini belirten MHP Merkez İlçe Başkanı Usta, “Yüz yüze iletişime önem veriyoruz. Vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza ülkemizin geldiği noktayı anlatarak, 7’li masadan bahsediyoruz. Nitekim ev ziyaretleri yapıyoruz. Ramazan ayında belirlenmiş evlerde iftarlar yapıyoruz, sohbetler yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde yine haneleri, işyerlerini, fabrikaları da ziyaret edeceğiz. Bizim adayımız belli, kararımız net” diye konuştu.

REKLAM ALANI