Yetim ve öksüz çocuklarla iftarda buluştu

Vali Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü, Dünya Yetimler Günü münasebetiyle düzenlenen iftar programına katılarak orucunu yetim ve öksüz evlatlarla birlikte açtı.

Yetim ve öksüz çocuklarla iftarda buluştu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 08.04.2023
26
A+
A-

Sema Ünlü, Giresun Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bakım ve koruma altında kalan çocuklar ile sosyal-ekonomik destek hizmetlerinden faydalanmakta olan yetim ve öksüz çocuklar iftar programında bir araya geldi.

İl Özel İdaresi Restoranı’nda gerçekleştirilen iftar programında Sema Ünlü, yetim ve öksüz evlatlarımızla mübarek Ramazan ayında bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Her fırsatta çocuklarla bir araya gelen Sema Ünlü, iftar programından önce ve sonra çocuklarla ilgilenerek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. İftar programında yetim ve öksüz çocuklarla sıcak ve samimi diyaloglar kuran Ünlü Hanımefendi, çocukların istek ve taleplerini not alarak onlara çeşitli hediyeler verdi. Çocuklar hediyeler için Ünlü’ye teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve hep birlikte edilen dualarla son buldu.

Yetim ve öksüz evlatlarımızla birlikte gerçekleştirilen iftar programına; Giresun Milletvekili Kadir Aydın’ın eşi Tülay Aydın, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım, Vali Yardımcısı Davut Sinanoğlu’nun eşi Nurten Sinanoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özer ve yetkililer katıldı.

REKLAM ALANI